به وب سایت شرکت تعاونی مسکن محلی سوهانک خوش آمدید،برای ارتقاء سایت از نقطه نظرات خود مدیریت سایت را مطلع فرمائید، برای وضوح بیشتر سایت از مرورگر GoogleChrome استفاده کنید . برای دانلود این مرورگر اینجا را کلیک کنید.
Skip Navigation Links
صفحه نخست
ورود اعضا
مديران شرکت
اطلاعيه ها
سوالات متداول
نقل و انتقالات
آخرين تغييرات پروژه
روند اجرايي شرکت
اهداف شرکت
اساسنامه
شرکت نامه
گالري تصاوير
تماس با ما

نقشه برجهای آسمان

فیش حقوقی بازنشستگان

کارت شارژایرانسل

قابل توجه اعضا محترم تعاونی
ضمن عرض تسلیت بمناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش، به اطلاع اعضا محترم تعاونی میرساند که موضوع انتخاب واحد و تعیین واحد هر یک از اعضا در جلسات متعدد هیأت مدیره (بیش از 15 جلسه 2 ساعته) مورد بررسی قرار گرفته است. همانگونه که بارها به اعضا محترم اعلام شده بود صرفاً و تنها موضوعی که برای امتیاز دهی به اعضا ملاک عمل خواهد بود بحث مالی و پرداختهای اعضا می باشد. اعضا محترم در تعیین و انتخاب اولویتهای مورد نظر خود بدون توجه به این موضوع مهم نسبت به درج اولویتهای خود اقدام نموده اند.هیأت مدیره با بررسی های همه جانبه و با مشاوره با افراد خبره و کارشناس در حال انجام دادن این کار میباشد که بحق میتوان گفت یکی از مهمترین کارهایی خواهد بود که انشاءالله به زودی نتایج آن مشخص و به اطلاع اعضا محترم خواهد رسید.
هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک
گزارش بازدید روز جمعه 96/3/26
با سلام و احترام، ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری مولای متقیان حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به اطلاع می رساند که بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده اعضا محترم تعاونی که در مجتمع در حال احداث برجهای آسمان یکدستگاه آپارتمان 100 متری خواهند داشت در روز جمعه 96/3/26 از ساعت 10/30 لغایت 14/30 به محل مجتمع مراجعه و پس از بازدید از مجموعه و واحدهای 100 متری نسبت به تکمیل فرم انتخاب واحد اقدام نمودند. گزارش تصویری مربوط به بازدید و انتخاب واحد در ذیل این گزارش قابل رویت می باشد. 

هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک


        


           
وضعیت ضریب طبقاتی آپارتمانها
گزارش بازدید

گزارش بازدید و انتخاب واحد در روزهای جمعه 12 و96/3/19
بر اساس برنامه زمانبندی اعلام شده اعضا محترم تعاونی که متراژآپارتمان آنها در مجتمع در حال احداث برجهای آسمان 120و 130 مترمربع می باشد درروز جمعه 96/3/12 همزمان با روز هفتم ماه مبارک رمضان و اعضا محترم با متراژ 110متر مربع در روز جمعه 96/3/19 همزمان با روز چهاردهم از ماه مبارک رمضان به مجتمع در حال احداث مراجعه و ضمن بازدید از واحدهای با متراژ مربوط و مذاکره و گفتگو بااعضا هیأت مدیره و بازرس تعاونی و مهندسین کارگاه و نظارت نسبت به تکمیل انتخاب واحد سه اولویت را برای خودش تعیین نماید. نحوه انتخاب نهایی بطور کامل در اطلاعیه انتخاب واحد درج شده است. این اطلاعیه در صفحه نخست سایت قابل رویت است و یک نسخه نیز در زمان بازدید در اختیار اعضا محترم قرار می گیرد. گزارش تصویری از این بازدیدها، گفتگوها و تکمیل فرم در ذیل این گزارش قابل رویت می باشد.

هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک

                   
نقشه های اجرایی
بلوک Bبلوک Cبلوک D
گزارش اولین روز بازدید و انتخاب واحد

ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به اطلاع اعضا محترم تعاونی مسکن سوهانک می رساند که بر اساس برنامه زمانی اعلام شده اولین گروه اعضا تعاونی (اعضایی که متراژ آنها 140 متر بود) از ساعت 30/10 صبح لغایت 14/30 روز جمعه 96/3/5 به مجتمع در حال احداث برجهای آسمان مراجعه و ضمن بازدید از واحدهای با متراژ 140متر مربع نسبت به تکمیل فرم انتخاب واحد خود اقدام نمودند. تعدادی از این اعضا محترم نیز بر اساس مهلت سه روزه ای که داده شده بود پس از بازدید قرار شد که فرم خود را حداکثر تا دوشنبه 96/3/8 به دفتر تعاونی تحویل نمایند.ضمناً یادآوری می شود که اعضا با متراژ 120و130متر روز جمعه 96/3/12 بایدبرای بازدید و انتخاب واحد مراجعه فرمایند.(تعدادی از عکسهای مربوط به این بازدیددر ذیل گزارش آمده است)


هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک

   

اطلاعیه تکمیلی تعیین واحد
شماره: 1005/م ت 
تاریخ : 96/2/19برای مشاهده صفحات اطلاعیه روی تصاویر کلیک کنید.

اطلاعیه تعیین واحد
ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و با آرزوی اینکه سال جدید، سالی پر ازبرکت، پر رونق همراه با صحت و سلامتی و موفقیت در تمام عرصه ها برای ملت بزرگوار ایران عزیزمان و بخصوص برای اعضا محترم تعاونی و خانواده گرامیشان باشد.
از مهمترین مراحل اجرایی ساخت و ساز مجتمع مسکونی برجهای آسمان، تعیین جایگاه هر یک از اعضا در این مجموعه خواهد بود. بر اساس برنامه ریزی انجام شده وبا توکل به خداوند سبحان، هیأت مدیره تعاونی بنا دارد که حداکثر از نیمه اول اردیبهشت ماه سال 96 نسبت به تعیین واحد هر یک از اعضا تعاونی اقدام نماید.
اطلاعات کامل و جامع که شامل :
1-برنامه زمانی مراجعه اعضا به مجتمع.
2-نحوه بازدید و انتخاب واحد مورد نظر.
3-تعداد اولویت هایی که هر عضو در انتخاب واحد خواهد داشت.
4-نحوه تکمیل فرم مربوط به انتخاب واحد.
5-ضریب طبقاتی با توجه به موقعیت هر یک از واحدها.
و سایر موارد می باشد، از طریق سایت تعاونی متعاقباً به اطلاع اعضامحترم تعاونی خواهد رسید.
لازم به یادآوری است که انتخاب واحد و تعیین جایگاه هر یک از اعضا براساس امتیازی خواهد بود که عضو کسب نموده است و تنها عامل امتیاز بندی نحوه پرداختها (موضوع خوش حسابی) می باشد.

هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک
اطلاعیه-آدرس جدید دفتر تعاونی
به اطلاع اعضا محترم تعاونی می رساند که محل جدید دفتر تعاونی در طبقه همکف بلوک D کارگاه مجتمع در حال احداث می باشد.شماره های تماس تغییری نکرده است.

هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک

قابل توجه اعضا محترم تعاونی-قسط پنجم
با عرض سلام و احترام، به اطلاع  اعضا محترم تعاونی مسکن سوهانک می رساند ، همانگونه که در الحاقیه قرارداد مندرج است، تعداد شش قسط باید به حساب تعاونی واریز شود ، که چهار قسط آن با تاریخ مشخص شده بود. (سررسید چهارمین قسط 94/7/30  بود) و قرار بود زمان سر رسید پرداخت دو قسط پنجم وششم متعاقباً اعلام  شود. همچنین در الحاقیه توضیح داده شده است که قسط ششم که آخرین قسط است ،هنگام تحویل واحد به اعضای محترم باید پرداخت شود. اهتمام هیأت مدیره بر این بود که ما به التفاوت ضریب طبقاتی را پس از تعیین واحد اعضا در این دو قسط دریافت نماید، اما تعیین واحد اعضا به دلایل مختلف محقق نشد  ( این دلایل در جلسه مجمع عمومی به اطلاع اعضا محترم رسید و مهمترین دلیل تعیین تکلیف قطعی طبقات مازاد است)  لذا بمنظور انجام تعهدات مالی تعاونی، مقرر شد که به اعضا محترم اعلام نمائیم تا نسبت به پرداخت قسط پنجم مندرج در الحاقیه قرارداد ، به ميزان مبلغ قسط چهارم اقدام نمایند. در صورت نیاز ،از ساعت ۱۰ تا ۱۳ با دفتر تعاونی تماس حاصل فرمائید
 با آرزوی سلامتي و موفقیت برای اعضا محترم تعاونی.
هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک.
لیست سیاه مخابرات(BlackList)
در صورت تمایل جهت دریافت اس ام اس های ارسالی شرکت تعاونی و خارج شدن از لیست سیاه مخابرات (همراه اول) کافیست عدد 2 را به 8999 ارسال نموده و یا با شماره 9990 تماس حاصل نمایید. جهت خروج از لیست سیاه ایرانسل نیز عدد 1 را به 5005 ارسال نمایید.

مدیریت سایت

قابل توجه اعضا محترم تعاونی مسکن سوهانک
بر اساس اطلاعات واصله برخی افراد به بهانه های مختلف با اعضای تعاونی تماس می گیرند و پیامک می دهند و از آنها درخواستهایی را مطرح می کنند و یا اخبار یا اطلاعاتی را ارائه می دهند، لذا بدین وسیله اعلام می دارد که هرگونه تماس، پیامک، نامه و . . . از طرف تعاونی، صرفاً توسط مدیرعامل محترم تعاونی (جناب آقای محمدصادق حیدری) و یا بازرس اصلی تعاونی (جناب آقای محمدعلی سوهانی) انجام می پذیرد و خارج از این روش به هیچ وجه وجاهت قانونی نخواهد داشت.
از اعضا محترم تعاونی درخواست می شود در صورت بروز چنین مواردی به شدت با افراد خاطی برخورد و موضوع را به دفتر تعاونی گزارش فرمایند.

هیأت مدیره تعاونی مسکن سوهانک

شماره حساب جاری تعاونی
شماره حساب جاری تعاونی  0101662283/05  نزد بانک صادرات شعبه سوهانک کد 3663
و شماره شبا  IR890190000000101662283005  می باشد.

هیأت مدیره تعاونی مسکن محلی سوهانک

اطلاعیه - شروع به کار سایت تعاونی

به حول و قوه الهی و به منظور افزایش سطح اطلاع رسانی به اعضا محترم تعاونی ، سایت تعاونی با آدرس www.maskansohanak.ir راه اندازی شده است . اعضا محترم تعاونی می توانند برای بهره مندی از بخش اطلاعات شخصی اعضا در سایت (ورود اعضا)، از کد عضویت به عنوان نام کاربری و از کد ملی به عنوان رمز ورود (پسورد) استفاده نمایند . از اعضا محترم تعاونی درخواست می شود در حفظ و محرمانه بودن کد عضویت و کد ملی خود کوشا باشند و چنانچه بخواهند که رمز ورود را تغییر دهند این امکان برایشان فراهم می باشد. چنانچه به هر دلیلی رمز تغییر یافته را فراموش کردند صرفاً با دفتر تعاونی (مدیریت سایت) تماس حاصل نمایند .

جهت تغییر رمز لازم است ابتدا از بخش "ورود اعضا" وارد اطلاعات شخصی خود شده و در آن بخش آیکون تغییر رمز عبور را کلیک نمایند و پس از وارد کردن رمز جدید خود (رمز جدید باید حداقل 5 و حداکثر 12 کاراکتر باشد) دکمه ثبت رمز جدید را بزنند. با این عمل رمز عبور عضو تغییر می یابد. لازم است در ثبت رمز جدید بصورت محرمانه  دقت کافی بعمل آید.

مدیریت سایت تعاونی مسکن محلی سوهانک 

موقعیت استقرار بلوک ها در زمین
گزارش آخرین تغییرات پروژه
گزارش شماره 13:
تاریخ گزارش: 1396/07/15
با سلام و احترام، ضمن تسلیت و تعزیت بمناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران ب . . .
۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۷ مهر
تقویم مناسبتها

سخنی از بهشتگزارش تصویری از روند اجرایی پروژه (از ابتدا تا امروز)
__
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تعاونی مسکن محلی سوهانک می باشد.